WPML_EXPORT - en to uk translation catalogue (875 entries)

en:  - (needs update)
uk: - (потрібно оновити)

en:  - A xliff file is attached.
uk: - Файл XLIFF додано.

en: "%s" is not a valid XLIFF file.
uk: "%s" – неприпустимий файл XLIFF.

en: %1$s jobs added to the Advanced Translation Editor.
uk: В Розширений редактор перекладів додано %1$s замовлень.

en: %1$s translation: %2$s
uk: Переклад %1$s: %2$s

en: %d minute
uk: %d хв.

en: %d minutes
uk: %d хв.

en: %d translation job
uk: %d замовлення на переклад

en: %d translation jobs
uk: %d замовлень на переклад

en: %d translation jobs have been finished and applied.
uk: %d замовлень на переклад закінчено і використано.

en: %s and the %s use a translation memory, which can reduce the number of words you need to translate.
uk: У %s та %s використовується перекладацька пам'ять, завдяки якій може зменшитися кількість слів, які необхідно перекласти.

en: %s authentication
uk: Авторизація %s

en: %s has been sent to remote translators
uk: %s надіслано віддаленим перекладачам

en: %s have been sent to remote translators
uk: %s надіслано віддаленим перекладачам

en: %s items in basket:
uk: Елементів %s у кошику:

en: %s may produce a different word count
uk: %s може показати іншу кількість слів

en: %s requires additional data
uk: %s вимагає додаткових даних

en: %s to %s
uk: %s такою мовою: %s

en: %s to %s and %s
uk: %s такими мовами: %s та %s

en: %s uses a translation memory, which can reduce the number of words you need to translate.
uk: У %s використовується перекладацька пам'ять, завдяки якій може зменшитися кількість слів, які необхідно перекласти.

en: %s words
uk: %s слів

en: %s: WPML Translation Jobs
uk: %s: замовлення на переклад WPML

en: %sTranslation in progress - wait before editing%s
uk: %sПереклад виконується – дочекайтеся завершення перед редагуванням%s

en: %sWarning:%s You are trying to add a translation using the standard WordPress editor but your site is configured to use the WPML Translation Editor.
uk: %sУвага!%s Ви намагаєтеся додати переклад за допомогою стандартного редактора WordPress, але в налаштуваннях вашого веб-сайту вибрано Редактор перекладів WPML.

en: %sWarning:%s You are trying to edit a translation that is currently in the process of being added using WPML.
uk: %sУвага!%s Ви намагаєтеся внести зміни в переклад, який зараз додається за допомогою WPML.

en: %sWarning:%s You are trying to edit a translation using the standard WordPress editor but your site is configured to use the WPML Translation Editor.
uk: %sУвага!%s Ви намагаєтеся внести зміни в переклад за допомогою стандартного редактора WordPress, але в налаштуваннях вашого веб-сайту вибрано Редактор перекладів WPML.

en: (inactive and unknown service)
uk: (неактивна та невідома служба)

en: (missing title)
uk: (немає заголовка)

en: * Remember, your login name for %1$s is %2$s. If you need help with your password, use the password reset in the login page.
uk: * Пам'ятайте, що ваше ім'я для входу в %1$s – %2$s. Якщо вам потрібна допомога з паролем, скористайтеся скиданням пароля на сторінці входу.

en: --Choose language--
uk: --Вибрати мову--

en: 0 items
uk: 0 елементів

en: 1. Review documents for translation
uk: 1. Перегляд документів на переклад

en: 1. Select items for translation
uk: 1. Виберіть елементи на переклад

[ctx: 1/2 Confirm to disconnect duplicates]
en: You are about to translate duplicated posts.
uk: Ви збираєтеся перекласти дублікати публікацій.

en: 2. Select translation options
uk: 2. Виберіть параметри перекладу

en: 2. Set a batch name and deadline
uk: 2. Призначте ім'я пакету і крайній термін

[ctx: 2/2 Confirm to disconnect duplicates]
en: These items will be automatically disconnected from originals, so translation is not lost when you update the originals.
uk: Ці елементи буде автоматично відв'язано від оригіналів, тому переклад не втратиться під час внесення змін в оригінал.

en: 3. Choose translator or Translation Service
uk: 3. Виберіть перекладача або службу перекладу

en: <a href="%s">Send to translation &raquo;</a>
uk: <a href="%s">Надіслати на переклад &raquo;</a>

en: <p>Could not add the requested languages. Please <a%s>contact us</a> for support. </p><p>Show <a%s>debug information</a>.</p>
uk: <p>Не вдалося додати вказані мови. <a%s>Зверніться до нас</a> по технічну підтримку. </p><p>Показати<a%s>налагоджувальні відомості</a>.</p>

en: <p>Requested languages are not supported by the translation service (%s). Please <a%s>contact us</a> for support. </p>
uk: <p>Служба перекладів не підтримує вказані мови (%s). <a%s>Зверніться до нас</a> по технічну підтримку. </p>

en: <p>The administrator has disabled term translation from the translation editor. </p>\n<p>If your access permissions allow you can change this under "Translation Management" - "Multilingual Content Setup" - "Block translating taxonomy terms that already got translated". </p>\n<p>Please note that editing terms from the translation editor will affect all posts that have the respective terms associated.</p>
uk: <p>Адміністратор вимкнув переклад термінів у редакторі перекладу.</p>\n<p>Якщо у вас є права доступу, налаштування можна змінити в меню "Керування перекладами" – "Налаштування багатомовного вмісту" – "Блокувати перекладені терміни класифікації".</p>\n<p>Зауважте, що редагування термінів у редакторі перекладів вплине на всі публікації, з якими пов'язані відповідні терміни.</p>

en: A Translation Service
uk: Служба перекладу

en: A communication error has appeared. Please wait a few minutes and try again.
uk: Сталася помилка зв'язку. Зачекайте кілька хвилин і повторіть спробу.

en: A new translation for %1$s from %2$s to %3$s was created on the Translation Service. It&#8217;s ready to download and will be applied next time the Translation Service delivers completed translations to your site or when you manually fetch them.
uk: У службі перекладу створено новий переклад %1$s з %2$s такою мовою: %3$s. Він готовий до завантаження і буде використаний, коли Служба перекладу наступного разу надішле готові переклади на ваш веб-сайт або коли ви завантажите їх вручну.

en: ATE Job ID
uk: ID замовлення РРП

en: Actions
uk: Дії

en: Actions that will happen on the translation service
uk: Дії, які виконує служба перекладів

en: Activate
uk: Активувати

en: Active service:
uk: Активна служба:

en: Add a Translation Manager
uk: Додати менеджера перекладацьких проектів

en: Add a Translator
uk: Додати перекладача

en: Add more language pairs for this translator
uk: Додати цьому перекладачеві інші мовні пари

en: Add note for the translators
uk: Додати примітку перекладачам

en: Add selected content to translation basket
uk: Додати виділений вміст до Кошика перекладу

en: Add selected content to translation basket / Duplicate
uk: Додати виділений вміст до Кошика перекладу / Копіювати
    \n

en: Add to translation basket
uk: Додати до кошика перекладу

en: Adjust links in posts and strings so they point to the translated content
uk: Налаштувати посилання в публікаціях і рядках, щоб вони вказували на перекладений вміст

en: Adjust links in posts so they point to the translated content
uk: Налаштувати посилання в публікаціях, щоб вони вказували на перекладений вміст

en: Admin Strings
uk: Рядки адміністратора

en: Admin Strings to Translate
uk: Рядки адміністрування на переклад

en: Administrator for %s
uk: Адміністратор %s

en: Advanced Translation Editor
uk: Розширений редактор перекладів

en: Advanced Translation Editor Error Logs
uk: Журнали помилок Розширеного редактора перекладів

en: Advanced Translation Editor error:
uk: Помилка Розширеного редактора перекладів:

en: Advanced Translation Editor is active
uk: Розширений редактор перекладів активний.

en: Advanced Translation Editor is being activated
uk: Розширений редактор перекладів активується.

en: Advanced Translation Editor is disabled.
uk: Розширений редактор перекладів вимкнуто.

en: Advanced Translation Editor is enabled and active
uk: Розширений редактор перекладів увімкнуто і він активний

en: Advanced Translation Editor is not active yet
uk: Розширений редактор перекладів ще не активний

en: Advanced Translation Editor settings
uk: Налаштування Розширеного редактора перекладів

en: All %s
uk: Усі %s

en: All Languages
uk: Усі мови

en: All Translation Priorities
uk: Усі пріоритети перекладу

en: All done. What happens next?
uk: Усе готово. Що далі?

en: All languages
uk: Усі мови

en: All new lines should be replaced by HTML element %s. Use this option if translation tool used by translator does not support new lines characters (for example Virtaal software)
uk: Усі нові рядки треба замінити елементом HTML %s. Використовуйте цей параметр, якщо засіб для перекладу, який використовується перекладачем, не підтримує символи нових рядків (наприклад, програма Virtaal)

en: All posts and strings have been processed. %s links were changed to point to the translated content.
uk: Усі публікації та рядки оброблено. Змінено %s посилань, щоб вони вказували на перекладений вміст.

en: All posts have been processed. %s links were changed to point to the translated content.
uk: Усі публікації оброблено. Змінено %s посилань, щоб вони вказували на перекладений вміст

en: All statuses
uk: Усі стани

en: All the site's content
uk: Увесь вміст веб-сайту

en: All translation statuses
uk: Стан усіх перекладів

en: All types
uk: Усі типи

en: Allow visitors to tell you about translation issues by enabling %s
uk: Дозвольте відвідувачам розповідати вам про помилки в перекладах, увімкнувши %s

en: Alt Text
uk: Текст заміщення

en: An email has been sent to %s
uk: Електронний лист надіслано %s

en: An error occurred:
uk: Сталася помилка:

en: Any
uk: Будь-який

en: Any Translation Service
uk: Будь-якою службою перекладу

en: Any WordPress Translator
uk: Будь-який перекладач WordPress

en: Any existing content (translations) will be overwritten when creating duplicates.
uk: Будь-який наявний вміст (переклад) буде втрачено в разі створення копій.

en: Any language
uk: Будь-яка мова

en: Any work that completes after you do this reset cannot be received by your site.
uk: Ваш веб-сайт не зможе отримати роботу, завершену після цього скидання.

en: Anyone
uk: Будь-ким

en: Apply
uk: Застосувати

en: Are you sure you want to reset the %1$s translation process?
uk: Скинути процес перекладу %1$s?

en: Are you sure you want to resign from this job?
uk: Справді відмовитися від замовлення?

en: Ascending
uk: Висхідний порядок

en: Ask us
uk: Запитайте нас

en: Assign
uk: Призначити

en: Assigning translator...
uk: Призначення перекладача...

en: At your service
uk: До ваших послуг

en: Authenticate
uk: Авторизувати

en: Auto-generate from title (default)
uk: Створити автоматично із заголовка (за промовчанням)

en: Autoformat
uk: Автоформат

en: Available to translate
uk: Отримано для перекладу

en: Batch
uk: Пакет

en: Batch name
uk: Назва пакета

en: Batch name:
uk: Ім'я пакета:

en: Batch rolled back
uk: Відкочування пакета виконано

en: Batch synchronization has been sent
uk: Пакетну синхронізацію надіслано

en: Before you can start sending content to translation, you need to complete a short setup.
uk: Перш ніж почати надсилати вміст на переклад, слід виконати швидке налаштування.

en: Before you can use %s, you need to complete this quick setup.
uk: Перш ніж використати %s, слід завершити швидке налаштування.

en: Body
uk: Тіло

en: Bulk actions
uk: Пакетна дія

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel job
uk: Скасувати замовлення

en: Cancel jobs
uk: Скасувати замовлення

en: Canceling jobs...
uk: Скасування замовлень...

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Cannot edit this item, because it is currently in the translation basket.
uk: Редагувати цей елемент неможливо, оскільки він зараз у кошику.

en: Caption
uk: Підпис

en: Changes in these translations will affect terms in general! (Not only for this post)
uk: Зміни в цих перекладах вплинуть на терміни загалом! (Не тільки цієї публікації)

en: Check all
uk: Позначити всі

en: Check available Translation Services
uk: Перевірити доступні служби перекладу

en: Check status
uk: Перевірити стан

en: Check status and get translations
uk: Перевірити стан і отримати переклади

en: Check the batch delivery status
uk: Перевірити стан надсилання пакета

en: Checking translation jobs status. Please don't close this page!
uk: Перевірка стану замовлення на переклад. Не закривайте цю сторінку!

en: Choose a Translation Service
uk: Виберіть службу перекладу

en: Choose at least one translation action
uk: Виберіть принаймні одну дію перекладу

en: Choose default format for XLIFF file:
uk: Виберіть для XLIFF-файлу формат за промовчанням:

en: Choose if translations should be published when received. Note: If Publish is selected, the translation will only be published if the original document is published when the translation is received.
uk: Виберіть, чи публікувати переклади після отримання. Примітка. Якщо вибрано «Опублікувати», переклад публікуватиметься, тільки якщо на момент отримання перекладу документ оригіналу вже опубліковано.

en: Clear Basket
uk: Очистити кошик

en: Clear log
uk: Очистити журнал

en: Clear search
uk: Очистити пошук

en: Communication Log
uk: Журнал обміну даними

en: Communication logging is currently disabled. To allow WPML support to help you with issues related to sending content to translation, you need to enable the communication logging.
uk: Запис у журнал обміну даними зараз вимкнуто. Щоб Служба підтримки WPML змогла допомогти вам вирішити проблеми надсилання вмісту на переклад, необхідно ввімкнути запис у журнал обміну даними.

en: Complete
uk: Завершений

en: Complete the authentication
uk: Завершити авторизацію

en: Completed
uk: Завершено

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Congratulations for choosing %s to translate your site's content. To avoid high costs and wasted time, please watch our short video.
uk: Вітаємо з вибором %s для перекладу вмісту вашого веб-сайту. Щоб уникнути високих витрат і втраченого часу, подивіться коротке відео.

en: Connect this site to your %s account
uk: Підключіть цей веб-сайт до свого облікового запису %s

en: Contact
uk: Звернутися

en: Contact %s for cancellation
uk: Зверніться до %s, щоб скасувати

en: Content that was created with WPML's Classic Translation Editor
uk: Вміст, створений за допомогою Класичного редактора перекладів WPML

en: Continue
uk: Продовжити

en: Continue to %s
uk: Перейти до %s

en: Copy & Overwrite all fields
uk: Скопіювати та перезаписати всі поля

en: Copy all fields from original
uk: Копіювати всі поля з оригіналу

en: Copy from original
uk: Копіювати з оригіналу

en: Copy from original language if translation language uses encoded URLs
uk: Копіювати з оригіналу, якщо в мові перекладу використовуються шифровані URL-адреси

en: Copy from original to translation
uk: Копіювати з оригіналу в переклад

en: Copy once
uk: Копіювати раз

en: Copy to empty fields only
uk: Скопіювати тільки в порожні поля

en: Could not find user!
uk: Користувача не знайдено!

en: Could not retrieve file from archive.
uk: Не вдалося видобути файл із архіву.

en: Could not update the translation pickup mode.
uk: Не вдалося оновити режим отримання перекладу.

en: Count time
uk: Вести відлік часу

en: Create a new user and set as Translation Manager
uk: Створити нового користувача й задати менеджером перекладацьких проектів

en: Create a new user and set as Translator
uk: Створити нового користувача й задати перекладачем

en: Create a new user to be the Translation Manager
uk: Створити нового користувача, який буде Менеджером перекладацьких проектів

en: Create an account in one minute
uk: Створіть обліковий запис за хвилину

en: Custom Fields
uk: Користувацькі поля

en: Custom Fields Translation
uk: Переклад користувацьких полів

en: Custom Term Meta Translation
uk: Переклад користувацьких МЕТА терміну

en: Custom XML Configuration
uk: Користувацька конфігурація XML

en: Custom XML configuration
uk: Користувацька конфігурація XML

en: Custom fields
uk: Користувацькі поля

en: Custom posts slug translation options
uk: Параметри перекладу користувацьких коротких заголовків публікацій

en: Date
uk: Дата

en: De-authorize
uk: Скасувати авторизацію

en: Deactivate
uk: Деактивувати

en: Deadline
uk: Крайній термін

en: Dear %s,
uk: Шановний(-на) %s,

en: Deleted
uk: Видалено

en: Descending
uk: Низхідний порядок

en: Description
uk: Опис

en: Did you know that you can also set Translation Services and professional translators will handle your translation?
uk: Ви знали, що також можна налаштувати служби перекладу, і вашими перекладами займатимуться професійні перекладачі?

en: Direction
uk: Напрямок

en: Disable logging
uk: Вимкнути ведення журналу

en: Dismiss
uk: Відхилити

en: Dismiss this message.
uk: Закрити це повідомлення.

en: Dismiss this notice.
uk: Закрити це повідомлення.

en: Display 20 results per page
uk: Показувати 20 результатів на сторінці

en: Display all results
uk: Показати всі результати

en: Displaying
uk: Відображено

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
uk: Показано %s&#8211;%s із %s

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Do nothing - all new line characters will stay untouched.
uk: Нічого не робити – усі знаки нового рядка залишаться без змін.

en: Document status
uk: Стан документа

en: Documentation
uk: Документація

en: Don't include already translated terms in the translation editor
uk: Не додавати вже перекладені терміни в редактор перекладу

en: Don't show this again.
uk: Більше не показувати.

en: Don't show this warning again
uk: Більше не показувати це попередження

en: Don't translate
uk: Не перекладати

en: Don't update translation
uk: Не змінювати переклад

en: Done
uk: Готово

en: Done!
uk: Готово!

en: Don’t offer this again
uk: Більше не пропонувати

en: Download the translated XLIFF file
uk: Завантажити перекладений XLIFF-файл

en: Downloading XLIFF file...
uk: Завантаження XLIFF-файлу...

en: Downloading translations...
uk: Завантаження перекладів...

en: Draft
uk: Чернетка

en: Duplicate
uk: Копія

en: Duplicate content
uk: Копіювати вміст

en: Duplicating
uk: Копіювання

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Languages
uk: Редагування мов

en: Edit Translation
uk: Змінити переклад

en: Edit anyway
uk: Продовжити

en: Edit independently
uk: Редагувати окремо

en: Edit language pair(s) for translator
uk: Змінити мовну пару(и) для перекладача

en: Edit note for the translators
uk: Змінити примітку перекладачам

en: Edit the %s translation
uk: Редагувати переклад такою мовою: %s

en: Edit translatable strings
uk: Змінити рядки, що можна перекласти

en: Edit user
uk: Редагувати користувача

en: Element type
uk: Тип елемента

en: Email
uk: Ел. адреса

en: Email:
uk: Ел. адреса:

en: Enable logging
uk: Вести журнал

en: Enable other translation services
uk: Увімкнути інші служби перекладу

en: Enter here your %s authentication details
uk: Введіть тут свої дані авторизації %s

en: Error
uk: Помилка

en: Error Logs (%d)
uk: Журнали помилок (%d)

en: Error details
uk: Відомості про помилку

en: Errors:
uk: Помилки:

en: Estimated cost: %s USD
uk: Орієнтовна вартість: %s дол. США

en: Event
uk: Подія

en: Excerpt
uk: Витяг

en: Export
uk: Експортувати

en: Export XLIFF %s
uk: Експортувати XLIFF %s

en: Export all filtered jobs of %1$s from %2$s to %3$s in %4$s:
uk: Експортувати всі відфільтровані замовлення %1$s з %2$s у %3$s такою мовою: %4$s:

en: Export all jobs:
uk: Експортувати всі замовлення:

en: External Actions
uk: Зовнішні дії

en: External package ID: %d
uk: Ідентифікатор зовнішнього пакета: %d

en: Extra data
uk: Додаткові дані

en: Failed step: %s
uk: Невдалий крок: %s

en: Failed to disconnect posts
uk: Не вдалося відв'язати публікації

en: Failed to send email
uk: Не вдалося надіслати лист

en: Filter
uk: Фільтр

en: Finished Post Duplication
uk: Копіювання публікації завершено

en: First available
uk: Перший вільний

en: First name:
uk: Ім'я:

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Flag for %s
uk: Позначити %s

en: Fold/Unfold code
uk: Згорнути/Розгорнути код

en: For retrieving debug information for communication between your%s site and the translation system, use the <a href="%s">communication log</a> page.
uk: Щоб отримати налагоджувальні відомості для обміну даними між вашим%s веб-сайтом і системою перекладу, перейдіть на сторінку <a href="%s">журналу обміну даними</a>.

en: From
uk: З

en: From %1$s to %2$s:
uk: З %1$s такою мовою: %2$s:

en: Generated by WPML plugin, running on %s.
uk: Створено плагіном WPML, що працює на %s.

en: Get translations
uk: Отримати переклади

en: Getting Started Guide
uk: Посібник з початку роботи

en: Give a name to the batch. If omitted, the default name will be applied.
uk: Назвіть пакет. У випадку пропуску буде застосовано назву за промовчанням.

en: Go back
uk: Назад

en: Go to the %s tab for automatic translation and time-saving goodies.
uk: Перейдіть на вкладку %s з цікавинками для автоматичного перекладу й економії часу.

en: Go to the %s to choose the content and send it to translation.
uk: Перейдіть у %s, щоб вибрати вміст і надішліть його на переклад.

en: Help
uk: Довідка

en: Here is the full list of translation services that are integrated with WPML. With any service that you choose, you enjoy a streamlined process.
uk: Ось повний список служб перекладу, інтегрованих із WPML. З будь-якою обраною вами службою перекладу вам гарантовано оптимізований процес.

en: Hi %s,
uk: Вітання, %s!

en: Hide completed
uk: Приховати завершені

en: Hide system fields
uk: Приховати системні поля

en: Hide this
uk: Приховати

en: How new lines characters in XLIFF files should be handled?
uk: Як обробляти символи нових рядків у XLIFF-файлах?

en: How should the site receive completed translations from Translation Service?
uk: Як будуть завершені переклади надходити на веб-сайт від Служби перекладів?

en: How to find API token in %s
uk: Як знайти API-ключ у %s

en: How to translate posts and pages
uk: Спосіб перекладу публікацій і сторінок

en: How to work correctly with %s
uk: Правильна робота з %s

en: How to write Language Configuration Files
uk: Як записувати файли налаштування мов

en: I am about to stop any ongoing work done by %1$s.
uk: Зараз я зупиню поточну роботу, яку виконує %1$s.

en: I understand - continue editing
uk: Я розумію – продовжити редагування

en: I want to set a "Translation Manager" who will choose the translators for this site
uk: Я хочу задати "Менеджера перекладацьких проектів", який вибере перекладачів цього веб-сайту

en: ICanLocalize migration could not complete
uk: Не вдалося завершити міграцію до ICanLocalize

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: If the problem continues, please contact %s.
uk: У разі, якщо проблема виникне знову, зверніться в %s.

en: If this is not your production site (it's a staging or testing site), please do not run the update.
uk: Якщо це не ваш веб-сайт на стадії розробки (установлювальний або тестовий), не запускайте оновлення.

en: If you are in a production site, you have to run this update before you can send more content for translation and receive completed translations.
uk: Якщо ви працюєте над веб-сайтом на стадії розробки, запустіть це оновлення, щоб надсилати більше вмісту на переклад і отримувати завершені переклади.

en: If you don't have one, you can create it after clicking the authenticate button.
uk: Якщо у вас його немає, його можна створити, клацнувши кнопку автентифікації.

en: If you have sent content to %1$s, you should cancel the projects in %1$s system. Any work that completes after you do this reset cannot be received by your site.
uk: Якщо ви надіслали вміст у %1$s, необхідно скасувати проекти в системі %1$s. Ваш веб-сайт не зможе отримати роботу, завершену після цього скидання.

en: If you wish to use %1$s, please go to %2$s and use the %3$s button.
uk: Якщо ви хочете використовувати %1$s, перейдіть у %2$s та клацніть кнопку %3$s.

en: If you wish to use only local translators, please go to %1$s and use the %2$s button.
uk: Якщо ви хочете використовувати лише власних перекладачів, перейдіть у %1$s та клацніть кнопку %2$s.

en: Import / Export XLIFF
uk: Імпорт / Експорт XLIFF

en: In basket
uk: У кошику

en: In progress
uk: Виконується

en: In the %1$s page, choose who will translate.
uk: На сторінці %1$s виберіть перекладача.

en: In the translation basket
uk: У кошику перекладу

en: Include XLIFF files in notification emails
uk: Вкладати XLIFF-файли в електронні сповіщення

en: Include XLIFF files in the notification emails
uk: Включити XLIFF-файли в електронні сповіщення

en: Incompatible Archive.
uk: Несумісний архів.

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [confirmation] 01 Message]
en: Are you sure you want to do this?
uk: Продовжити?

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [confirmation] 01 No]
en: No
uk: Ні

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [confirmation] 01 Yes]
en: Yes
uk: Так

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 00 Title]
en: Incomplete local translation jobs
uk: Незавершені власні переклади

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 01 Cancelled]
en: Cancelled local translation jobs:
uk: Скасовані власні переклади:

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 02 Open]
en: Open local translation jobs:
uk: Власні переклади в роботі:

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 03 Error]
en: Unable to cancel some or all jobs
uk: Не вдалося скасувати деякі або всі завдання

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 04 Error]
en: Unable to complete the action
uk: Не вдалося завершити дію

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 10 Close button]
en: Local translation jobs will be kept and the above notice hidden.
uk: Буде збережено власні переклади, а повідомлення вгорі буде приховано.

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 20 Close button]
en: Close
uk: Закрити

en: Inside your %s account, you will find an "API token". This token allows WPML to connect to your account at %s to send and receive jobs.
uk: У вашому профілі %s є "API-ключ". Він дає змогу WPML підключатися до вашого профілю на %s, щоб надсилати та отримувати замовлення.

en: Invalid Request
uk: Неприпустимий запит

en: Invalid Request.
uk: Неприпустимий запит.

en: It was not possible to refresh the active translation service information.
uk: Неможливо оновити відомості про активну службу перекладу.

en: Items
uk: Об'єкти

en: Items sent for translation!
uk: Елементи надіслано на переклад!

en: Job %1$s: %2$s - %3$s
uk: Замовлення %1$s: %2$s - %3$s

en: Job ID
uk: ID замовлення

en: Job ID is missing
uk: Відсутній ідентифікатор завдання

en: Job waiting for a translator in %s
uk: Замовлення очікує перекладача такою мовою: %s

en: Jobs canceled
uk: Замовлення скасовано

en: Jobs could not be created in Advanced Translation Editor. Please try again or contact the WPML support for help.
uk: Неможливо створити замовлення в Розширеному редакторі перекладів. Повторіть спробу або зверніться у службу підтримки WPML.

en: Jobs that are waiting for translation
uk: Замовлення, що очікують на переклад

en: Language
uk: Мова

en: Language Pairs
uk: Мовні пари

en: Language filtering has been disabled because you already have items in %s in the basket.
uk: Фільтрацію мови вимкнуто, оскільки у вас уже є елементи %s мовою в кошику.

en: Language pair
uk: Мовна пара

en: Language pairs not refreshed, please try again
uk: Мовні пари не оновлено, повторіть спробу

en: Language pairs refreshed
uk: Мовні пари оновлено

en: Languages
uk: Мови

en: Last attempt was on
uk: Остання спроба

en: Last check: %s
uk: Востаннє перевірено: %s

en: Last error
uk: Остання помилка

en: Last name:
uk: Прізвище:

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Learn how to translate content that comes from Block editor
uk: Способи перекладу вмісту з редактора блоків

en: Learn more
uk: Докладніше

en: Learn more about WPML's Advanced Translation Editor
uk: Докладніше Розширений редактор перекладів WPML

en: Learn more about the different translation options
uk: Докладніше про різні параметри перекладу

en: Link to original document %d
uk: Посилання на вихідний документ %d

[ctx: List of translation jobs: %s replaced by "list of translation jobs"]
en: You can see all the jobs that you sent and their deadlines in the %s.
uk: Усі надіслані вами замовлення та їхні крайні терміни можна переглянути в %s.

[ctx: List of translation jobs: used to build a link to the translation jobs page]
en: list of translation jobs
uk: список замовлень на переклад

en: Loaded
uk: Завантажено

en: Loading jobs...
uk: Завантаження замовлень...

en: Local
uk: Власний

en: Looking for a different translation service?
uk: Шукаєте іншу службу перекладу?

en: Looks like you are running a multilingual WooCommerce site. To easily translate WooCommerce products and categories, you should use %s
uk: Схоже, у вас багатомовний сайт WooCommerce. Щоб без труднощів перекладати товари та категорії WooCommerce, варто користуватися %s

en: Machine Translation
uk: Машинний переклад

en: Manage your translators
uk: Керувати перекладачами

en: Migration to ICL 2.0
uk: Перехід на ICL 2.0

en: Minimize
uk: Згорнути

en: Minor edit
uk: Незначні зміни

en: Minor edit - don't update translation
uk: Незначна зміна – не оновлювати переклад

en: Missing or wrong data:
uk: Відсутні або неправильні дані:

en: More
uk: Докладніше

en: Multilingual Content Setup
uk: Налаштування багатомовного вмісту

en: My test translation went fine.
uk: Мій тестовий переклад пройшов нормально.

en: Name
uk: Ім'я

en: Navigation
uk: Навігація

en: Need help translating? Read how to use %s.
uk: Потрібна допомога з перекладом? Як користуватися %s.

en: Need help with translation?
uk: Потрібна допомога з перекладом?

en: Need help? See
uk: Потрібна довідка? Див.

en: Need translators?
uk: Потрібні перекладачі?

en: Needs refresh - Some items of this type are not counted
uk: Потрібне оновлення – деякі елементи цього типу не враховано

en: Needs update
uk: Потрібно оновити

en: Needs updating
uk: Потрібно оновити

en: New content
uk: Новий вміст

en: New lines character
uk: Символ нового рядка

en: New translation job from %s
uk: Нове замовлення на переклад із %s

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: No account at %s?
uk: Немає облікового запису на %s?

en: No custom fields found. It is possible that they will only show up here after you add more posts after installing a new plugin.
uk: Користувацькі поля не знайдено. Вони можуть з'явитися тут, коли буде додано інші публікації після встановлення нового плагіна.

en: No documents found
uk: Не знайдено жодного документа

en: No duplicate posts found to disconnect.
uk: Немає дублікатів публікацій, які можна відв'язати.

en: No entries
uk: Пусто

en: No items found in basket
uk: У кошику не знайдено жодного елемента

en: No matches
uk: Немає збігів

en: No selected translators!
uk: Перекладачів не вибрано!

en: No term meta found. It is possible that they will only show up here after you add/create them.
uk: МЕТА терміну не знайдено. Вони можуть з’явитися тут, коли їх буде додано/створено.

en: No translation jobs found
uk: Замовлень на переклад не виявлено

en: No translation jobs were selected for export.
uk: Для експорту не вибрано жодного замовлення на переклад.

en: No translation languages configured for this user.
uk: Для цього користувача не налаштовано мови перекладу.

en: None found
uk: Нічого не знайдено

en: Not loaded
uk: Не завантажено

en: Not set
uk: Не задано

en: Not sure? %s.
uk: Не впевнені? %s.

en: Not translated
uk: Не перекладено

en: Not translated or needs updating
uk: Не перекладено або потрібно оновити

en: Note for the translators
uk: Примітка перекладачам

en: Nothing found
uk: Нічого не знайдено

en: Notification emails to the translation manager
uk: Електронні сповіщення менеджеру перекладацьких проектів

en: Notification emails to translators
uk: Електронні сповіщення перекладачам

en: Notification emails:
uk: Електронні сповіщення:

en: Notify the translation manager when jobs are completed %s
uk: Сповістити менеджера перекладацьких проектів про виконання замовлень %s

en: Notify the translation manager when jobs are late by %s days
uk: Сповістити менеджера перекладацьких проектів, коли замовлення затримується на %s дн.

en: Notify translators when new jobs are waiting for them
uk: Сповіщати перекладачів про нові замовлення

en: Notify translators when they are removed from jobs
uk: Сповістити перекладачів, коли їх видалено із замовлення

en: Number of attempts made
uk: Кількість спроб

en: Number of pages
uk: Кількість сторінок

en: Number of strings
uk: Кількість рядків

en: Number of words
uk: Кількість слів

en: Ok
uk: Гаразд

en: Ok!
uk: Гаразд!

en: Once the translation jobs are completed, you can get them into your site by using the %1$s button on the %2$s page.
uk: Після виконання замовлень на переклад ви зможете перенести переклади на свій веб-сайт за допомогою кнопки %1$s на сторінці %2$s.

en: One more step before you can use %s
uk: Залишився один крок, і ви зможете використовувати %s

en: One of the selected strings is in a language that is not activate. It can not be added to the translation basket.
uk: Мову одного з вибраних рядків не активовано. Його не можна додати до кошика перекладу.

en: One or more strings sent to %s
uk: Один або більше рядків надіслано %s

en: Only Translation Managers can add translators to the site. You can assign a different WordPress user to be the site's Translation Manager or make yourself a Translation Manager.
uk: Тільки менеджери перекладацьких проектів можуть додавати переклади на веб-сайт. Ви можете призначити іншого користувача WordPress менеджером перекладацьких проектів веб-сайту або зробити себе менеджером.

en: Only myself (%s)
uk: Тільки я (%s)

en: Only select this option if you have no pending jobs or you are sure of what you are doing.
uk: Виберіть цей параметр лише якщо у вас немає замовлень, що очікують на переклад, або ви впевнені у своїх діях.

en: Open in Translation Editor
uk: Відкрити редактор перекладів

en: Original
uk: Оригінал

en: Original Page
uk: Вихідна сторінка

en: Other Partner Translation Services from Around the World
uk: Інші партнерські служби перекладу по всьому світу

en: Other Translation Services
uk: Інші служби перекладу

en: Overdue translation jobs report
uk: Звіт про прострочені замовлення на переклад

en: PHP Extension
uk: Розширення PHP

en: PHP Setting
uk: Параметр PHP

en: PRO translation has been reset.
uk: ПРОФІ-переклад скинуто.

en: Page URL
uk: URL-адреса сторінки

en: Partial translation
uk: Частковий переклад

en: Partner Translation Services
uk: Партнерські служби перекладу

en: Pending Review
uk: Очікується перегляд

en: Please activate translation service first.
uk: Спочатку активуйте службу перекладу.

en: Please be advised that editing this term's translation here will change the value of the term in general. The changes made here, will not only affect this post!
uk: Зауважте, що редагування перекладу цього терміну змінить тут значення терміну загалом. Внесені тут зміни буде застосовано лише до цієї публікації!

en: Please choose
uk: Виберіть

en: Please contact WPML support and give them the following debug information:
uk: Зверніться в службу підтримки WPML і повідомте їм такі налагоджувальні відомості:

en: Please contact your administrator.
uk: Зверніться до свого адміністратора.

en: Please open the confirmation email that you received and click on the link inside it to confirm your email.
uk: Відкрийте отриманий лист із підтвердженням і клацніть у ньому посилання для підтвердження своєї електронної адреси.

en: Please refer to the <a href="%s">Translation Management dashboard</a> for the exact status of this translation.
uk: Перейдіть до <a href="%s">Консолі керування перекладами</a>, щоб дізнатися про стан цього перекладу.

en: Please register WPML to enable the professional translation option
uk: Зареєструйте WPML, щоб увімкнути функцію професійного перекладу

en: Please select at least one document to translate.
uk: Виберіть принаймні один документ для перекладу.

en: Please select at least one language to translate into.
uk: Виберіть хоча б одну мову перекладу.

en: Please try again in a few minutes. If the problem persists, please contact %s.
uk: Повторіть спробу за кілька хвилин. У разі, якщо проблема виникне знову, зверніться в %s.

en: Please wait a few minutes and try again to see if there’s a temporary problem.
uk: Зачекайте кілька хвилин і повторіть спробу, щоб дізнатися, чи тимчасова це проблема.

en: Please, check the %2$s page for more details.
uk: Докладніше на сторінці %2$s.

en: Post "%s" will be ignored for %s, because it is an original post.
uk: Публікацію "%s" буде проігноровано для %s, оскільки це вихідна публікація.

en: Post "%s" will be ignored for %s, because translation is already in progress.
uk: Публікацію "%s" буде проігноровано для %s, оскільки переклад уже триває.

en: Post Types Translation
uk: Переклад типу публікацій

en: Post parent
uk: Батьківська публікація

en: Posts and pages synchronization
uk: Синхронізація публікацій і сторінок

en: Preparing your content for translation
uk: Підготовка вмісту до перекладу

en: Previous
uk: Назад

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Private
uk: Приватна

en: Problem receiving translation jobs?
uk: Не отримуєте замовлення на переклад?

en: Processing posts... %1$s of %2$s done.
uk: Триває обробка публікацій... %1$s з %2$s.

en: Processing strings... %1$s of %2$s done.
uk: Триває обробка рядків... %1$s з %2$s.

en: Processing translation
uk: Обробка перекладів

en: Processing translation (could take a few minutes)
uk: Обробка перекладу (може тривати кілька хвилин)

[ctx: Promote translation services: %s replaced by "professional translation services integrated with WPML"]
en: Need faster translation work? Try one of the %s.
uk: Переклад потрібен швидше? Спробуйте %s.

[ctx: Promote translation services: used to build a link to the translation services page]
en: professional translation services integrated with WPML
uk: служби професійного перекладу, інтегровані в WPML

en: Publish status
uk: Стан публікації

en: Published
uk: Опубліковано

en: Ranking
uk: Рейтинг

en: Read more on %s
uk: Докладніше про %s

en: Read the %1$s to learn about translating images, menus, widgets and more.
uk: Прочитайте %1$s, щоб дізнатися про переклад зображень, меню, віджетів і багато чого іншого.

en: Ready!
uk: Готово!

en: Recalculate
uk: Перерахувати

en: Refresh
uk: Оновити

en: Refresh Translation Services
uk: Оновити служби перекладу

en: Refresh information
uk: Оновити відомості

en: Refresh language pairs
uk: Оновити мовні пари

en: Refreshing translation service information...
uk: Оновлення відомостей про службу перекладу...

en: Remember to authenticate this site's connection with %1$s. Before you authenticate, you cannot send jobs to translation to %1$s.
uk: Не забудьте авторизувати підключення цього веб-сайту до %1$s. До авторизації неможливо надсилати замовлення на переклад у %1$s.

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove Translation Manager
uk: Видалити Менеджера перекладацьких проектів

en: Remove from Translation Basket
uk: Видалити з кошика перекладу

en: Remove me as a translator
uk: Видалити мене з перекладачів

en: Removed from translation job on %s
uk: Усунуто від перекладу замовлення такою мовою: %s

en: Request activation
uk: Запит на активацію

en: Request activation from
uk: Надіслати запит на активацію

en: Request activation to receive an email with directions to activate the service.
uk: Надішліть запит на активацію, щоб отримати електронне повідомлення зі вказівками щодо активування служби.

en: Request to use WPML's Advanced Translation Editor by %s
uk: Запит на використання Розширеного редактора перекладів WPML від %s

en: Resend that email
uk: Повторно надіслати цей лист

en: Reset filter
uk: Скинути фільтр

en: Reset filters
uk: Скинути фільтри

en: Reset professional translation state
uk: Скидання стану професійного перекладу

en: Resign
uk: Відмовитися

en: Reusable Block
uk: Блок, що використовується повторно

en: Rollback jobs...
uk: Відкочування замовлень...

en: Rollback migration (use at your own risk!)
uk: Відкочування міграції (використовуйте на свій страх і ризик!)

en: Run now
uk: Виконати зараз

en: Running this update on a non-production site will make it impossible to correctly run it on the production site.
uk: Запуск цього оновлення на веб-сайті не на стадії розробки унеможливить його правильний запуск на веб-сайті на стадії розробки.

en: Same as the original document
uk: Те саме, що в оригіналі

en: Save
uk: Зберегти

en: Save & Close
uk: Зберегти й закрити

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Scan now and adjust links
uk: Сканувати зараз і налаштувати посилання

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Search
uk: Пошук

en: Search for
uk: Що шукати:

en: Search for user
uk: Пошук користувача

en: Select
uk: Вибрати

en: Select additional options
uk: Вибрати додаткові параметри

en: Select all
uk: Виділити все

en: Select an existing WordPress user (needs to be an editor or above)
uk: Вибрати наявного користувача WordPress (має бути редактором або вище)

en: Select an existing user and set as Translation Manager
uk: Вибрати наявного користувача й задати менеджером перекладацьких проектів

en: Select an existing user and set as Translator
uk: Вибрати наявного користувача й задати перекладачем

en: Select status
uk: Вибрати стан

en: Select the xliff file or zip file to upload from your computer:&nbsp;
uk: Виберіть xliff-файл або архів, який потрібно завантажити з вашого комп'ютера:&nbsp;

en: Select translator
uk: Вибрати перекладача

en: Send
uk: Надіслати

en: Send all items for translation
uk: Надіслати всі елементи на переклад

en: Send me a notification email when there is something new to translate
uk: Надсилати мені електронне сповіщення, коли з'являються замовлення на переклад

en: Sending for translation
uk: Надсилання на переклад

en: Sending your jobs to professional translation
uk: Надсилання замовлень у службу професійного перекладу

en: Sending your jobs to translation
uk: Надсилання замовлень на переклад

en: Sent on
uk: Надіслано

en: Service activated.
uk: Службу активовано.

en: Service credentials updated.
uk: Облікові дані служби оновлено.

en: Service invalidated.
uk: Службу анульовано.

en: Services Refreshed.
uk: Служби оновлено.

en: Set a Translation Manager
uk: Задати менеджера перекладацьких проектів

en: Set language pair(s)
uk: Задати мовну(і) пару(и)

en: Set language pair(s) for Translator %USERNAME%
uk: Задати мовні пари для перекладача %USERNAME%

en: Set-up the translation
uk: Налаштувати переклад

en: Settings
uk: Налаштування

en: Shortcuts
uk: Сполучення клавіш

en: Show differences
uk: Показати відмінності

en: Show other professional translation options
uk: Показати інші варіанти професійного перекладу

en: Show system fields
uk: Показати системні поля

en: Show translation instructions in the list of pages
uk: Показати вказівки до перекладу у списку сторінок

en: SimpleXML extension
uk: Розширення SimpleXML

en: SimpleXML extension is required for using XLIFF files in WPML Translation Management.
uk: Щоб використовувати XLIFF-файли в Керуванні перекладами WPML, вимагається розширення SimpleXML.

en: SimpleXML missing!
uk: Відсутній SimpleXML!

en: Skip this step - I don't need to add more translators
uk: Пропустити цей крок – мені не потрібно додавати нових перекладачів

en: Some communications with the translation proxy are locked.
uk: Деякі підключення до проксі-сервера перекладу заблоковані.

en: Some fields in translation are already filled!
uk: Деякі поля в перекладі вже заповнено!

en: Some of the content that you selected for translation includes fields that are encoded. Translators will not be able to work on this kind of content, so we removed it from the job.
uk: Частина вмісту, вибраного вами на переклад, містить закодовані поля. Перекладачі не зможуть працювати над таким вмістом, тому ми видалили його із замовлення.

en: Sorry, the email could not be sent to %s for an unknown reason.
uk: На жаль, не вдалося надіслати лист %s із невідомих причин.

en: Sort
uk: Сортувати

en: Spell checker
uk: Перевірка орфографії

en: Start the update
uk: Запустити оновлення

en: Start update
uk: Запустити оновлення

en: Status
uk: Стан

en: Status checked:
uk: Стан перевірено:

en: String
uk: Рядок

en: String "%s" will be ignored for %s, because translation is already waiting for translator.
uk: Рядок "%s" буде проігноровано для %s, оскільки переклад уже очікує перекладача.

en: String package job
uk: Замовлення на переклад пакета рядків

en: Strings
uk: Рядки

en: Strings in different languages are selected. They can not be added to the translation basket.
uk: Вибрано рядки різними мовами. Їх не можна додати до кошика перекладу.

en: Strings in the basket
uk: Рядки в кошику

en: Submitted data is not valid.
uk: Надіслані дані неприпустимі.

en: Success! You can now send content to %s.
uk: Виконано! Тепер можна надсилати вміст у %s.

en: Successfully disconnected posts
uk: Публікації відв'язано

en: Suggested deadline:
uk: Рекомендований крайній термін:

en: Summary
uk: Зведення

en: Support for all content types
uk: Підтримка всіх типів вмісту

en: Switch to using the Advanced Translation Editor (old translations may be unusable)
uk: Перейти до Розширеного редактора перекладів WPML (імовірно, попередні переклади буде неможливо використовувати)

en: Synchronize translators and translation managers
uk: Синхронізувати перекладачів і менеджерів перекладацьких проектів

en: Synchronizing batch...
uk: Синхронізація пакета...

[ctx: Take a translation job waiting for a translator]
en: take it
uk: забрати

en: Take and translate
uk: Узяти на переклад

en: Take me back
uk: Повернутися

en: Taxonomies
uk: Класифікації

en: Taxonomies Translation
uk: Переклад класифікацій

en: Tell us which one
uk: Розкажіть, яку

en: Term Meta
uk: МЕТА терміну

en: Terms translation is disabled
uk: Переклад термінів вимкнуто

en: The %s uses a translation memory, which can reduce the number of words you need to translate.
uk: У %s використовується перекладацька пам'ять, завдяки якій може зменшитися кількість слів, які необхідно перекласти.

en: The XML could not be saved.
uk: Не вдалося зберегти XML.

en: The XML has been saved.
uk: XML збережено.

en: The XML is not valid:
uk: XML – недійсний:

en: The XML is valid.
uk: XML дійсний.

en: The archive contains one or more empty files.
uk: Архів містить один або кілька порожніх файлів.

en: The authentication didn't work. Please make sure you entered your details correctly and try again.
uk: Помилка авторизації. Перевірте правильність введених даних і повторіть спробу.

en: The basket is empty
uk: Кошик порожній

en: The batch name was appended with the source language of its elements.
uk: До назви пакета додано назву вихідної мови його елементів.

en: The communication error with Translation Proxy has appeared. Please try later.
uk: Виникла помилка зв'язку з проксі-сервером перекладу. Повторіть спробу.

en: The communication log is empty.
uk: Журнал обміну даними порожній.

en: The constant DISABLE_WP_CRON should not be set to true.
uk: Константа DISABLE_WP_CRON не повинна мати значення true.

en: The constant WPML_ENVIRONMENT is set to "Test".
uk: Константа WPML_ENVIRONMENT задана як "Test".

en: The deadline that you set for the following jobs has passed:
uk: Крайній термін, заданий для цих замовлень, минув:

en: The items you have selected are now in the translation basket &ndash;
uk: Елементи, які ви вибрали, містяться в кошику перекладу &ndash;

en: The job is already canceled
uk: Замовлення вже скасовано

en: The job is already finished
uk: Замовлення вже виконано

en: The length of the batch name exceeds the maximum length of %s
uk: Довжина імені пакета перевищує максимальну довжину %s

en: The number of words WPML will send to translation (%s):
uk: Кількість слів, які WPML надсилає на переклад (%s):

en: The number of words WPML will send to translation:
uk: Кількість слів, які WPML надсилає на переклад:

en: The original has been deleted!
uk: Оригінал видалено!

en: The original post cannot be retrieved
uk: Вихідна публікація недоступна

en: The site will fetch translations manually
uk: Веб-сайт отримуватиме переклади в ручному режимі

en: The translation for %1$s from %2$s to %3$s was canceled on the Translation Service. You can send this document to translation again from the Translation Dashboard.
uk: У службі перекладу скасовано переклад %1$s з %2$s такою мовою: %3$s. Цей документ можна знову надіслати на переклад із Консолі перекладу.

en: The translation job (%s) doesn't belong to you.
uk: Замовлення на переклад (%s) не ваше.

en: The translation job was completed on time.
uk: Замовлення на переклад завершено вчасно.

en: The translation process with %1$s was reset.
uk: Процес перекладу за допомогою %1$s скинуто.

en: The translator %1$s is requesting to use the Advanced Translation Editor on site %2$s.
uk: Перекладач %1$s звернувся по дозвіл на використання Розширеного редактора перекладів на веб-сайті %2$s.

en: The translator %1$shas completed the translation job for "%2$s" from %3$s to %4$s.
uk: Перекладач %1$s завершив замовлення на переклад "%2$s" з %3$s такою мовою: %4$s.

en: The translator %1$shas updated the translation job for "%2$s" from %3$s to %4$s.
uk: Перекладач %1$s вніс зміни в замовлення на переклад "%2$s" з %3$s такою мовою: %4$s.

en: The type of the post cannot be retrieved
uk: Тип публікації недоступний

en: The uploaded xliff file does not seem to be properly formed.
uk: Схоже, що завантажений файл XLIFF не сформовано належним чином.

en: The uploaded xliff file doesn't belong to this system.
uk: Завантажений xliff-файл не належить до цієї системи.

en: The xliff file could not be read.
uk: Не вдалося прочитати XLIFF-файл.

en: There are %s jobs waiting for a translator:
uk: %s замовлень очікують перекладача:

en: There are %s jobs, which you can take (not specifically assigned to you):
uk: Ви можете взяти %s замовлень (спеціально не призначених вам):

en: There are base64 encoded fields in this document
uk: У цьому документі присутні поля, закодовані в base64

en: There is 1 job waiting for a translator:
uk: 1 замовлення очікує перекладача:

en: There is 1 job, which you can take (not specifically assigned to you):
uk: Ви можете взяти 1 замовлення (спеціально не призначене вам):

en: There is a problem with your translation service.
uk: Виявлено проблему служби перекладу.

en: There is new translated content on this site. You can scan posts and strings to adjust links to point to translated content.
uk: На цьому сайті з'явився новий перекладений вміст. Ви можете сканувати публікації та рядки для налаштування посилань, щоб вони вказували на перекладений вміст.

en: There was a problem communicating with ATE: %s
uk: Виникла помилка зв'язку з ATE: %s

en: This %s
uk: Цей %s

en: This batch name already exists and was modified to ensure unique naming
uk: Ця назва пакета вже існує. ЇЇ змінено для забезпечення унікальності назв

en: This content came from the Block editor and you need to translate it carefully so that formatting is not broken.
uk: Цей вміст надійшов із редактора блоків, і його потрібно обережно перекласти, щоб не порушити форматування.

en: This deadline is what WPML suggests according to the amount of work that you already sent to this translator. You can modify this date to set the deadline manually.
uk: Цей крайній термін WPML рекомендує з урахуванням обсягу роботи, уже надісланої цьому перекладачеві. Дату можна змінити і задати вручну.

en: This document is a duplicate of:
uk: Цей документ – дублікат:

en: This is a local job so it does not have an XLIFF file to download
uk: Це локальне замовлення, тому в нього немає XLIFF-файлу для завантаження

en: This is a local job, no need to check its status
uk: Це – локальне замовлення, немає потреби перевіряти його стан

en: This is a log of the communication between your site and the translation system. It doesn't include any private information and allows WPML support to help with problems related to sending content to translation.
uk: Це журнал обміну даними між вашим веб-сайтом і системою перекладів. Він не містить конфіденційних відомостей і дає змогу Службі підтримки WPML вирішувати проблеми, пов'язані з надсиланням вмісту на переклад.

en: This is a quick reminder about translation jobs that you sent and are behind schedule.
uk: Це коротке нагадування про прострочені замовлення на переклад, які ви надіслали.

en: This is indeed my production site
uk: Це справді мій веб-сайт на стадії розробки

en: This job cannot be edited anymore because a newer job for this element exists.
uk: Неможливо змінити замовлення, оскільки цьому елементу призначено оновлене завдання.

en: This message was automatically sent by Translation Management running on %s. To stop receiving these notifications contact the system administrator at %s.\n\nThis email is not monitored for replies.
uk: Модуль керування перекладами на %s автоматично надіслав це повідомлення. Щоб не отримувати сповіщення, зверніться до системного адміністратора за адресою %s.\n\Відповіді на цю електронну адресу не перевіряються.

en: This message was automatically sent by Translation Management running on %s. To stop receiving these notifications, go to Notification Settings, or contact the system administrator at %s.\n\nThis email is not monitored for replies.
uk: Модуль керування перекладами на %s автоматично надіслав це повідомлення. Щоб не отримувати сповіщення, перейдіть до налаштувань сповіщень або зверніться до системного адміністратора за адресою %s.\n\Відповіді на цю електронну адресу не перевіряються.

en: This page that you are editing is being translated right now. If you edit now, some or all of the translation for this page may be missing. It's best to wait until translation completes, then edit and update the translation.
uk: Саме зараз здійснюється переклад сторінки, яку ви редагуєте. Якщо відредагувати зараз, частина або всі переклади цієї сторінки можуть бути втрачені. Краще дочекатися завершення перекладу, потім відредагувати й оновити переклад.

en: This site can use WPML's Advanced Translation Editor, but you did not receive permission to use it. You are still translating with WPML's classic translation editor. Please ask your site's Translation Manager to enable the Advanced Translation Editor for you.
uk: Цей веб-сайт може використовувати Розширений редактор перекладів WPML, але у вас немає дозволу на його використання. Ви все ще перекладаєте за допомогою класичного редактора перекладів WPML. Зверніться до менеджера перекладацьких проектів вашого веб-сайту, щоб він увімкнув Розширений редактор перекладів.

en: This site doesn't yet have a Translation Manager.
uk: На цьому веб-сайті ще немає менеджера перекладацьких проектів.

en: This stuff is actually important. Please follow the video to send a test translation. Then, you can dismiss this message. Thank you!
uk: Це справді важливо. Виконайте кроки з відео, щоб надіслати тестовий переклад. Потім можна закрити це повідомлення. Дякуємо!

en: This translation job is overdue by %s day.
uk: Це замовлення на переклад прострочено на %s день.

en: This translation job is overdue by %s days.
uk: Це замовлення на переклад прострочено на %s дн.

en: This week %1$s had the following %2$s translation updates
uk: На цьому тижні в переклад %1$s було внесено такі зміни (%2$s)

en: Title
uk: Заголовок

en: To
uk: такою мовою

en: To add more users of this site as translators, go to the %1$s page and click the %2$s tab.
uk: Щоб додати інших користувачів цього веб-сайту перекладачами, перейдіть на сторінку %1$s і клацніть вкладку %2$s.

en: To collect completed translations from the translation service, go to %1$s and click on the %2$s button
uk: Щоб отримати виконані переклади від служби перекладу, перейдіть на %1$s і клацніть кнопку %2$s.

en: To fix this problem, you need to tell WPML how these fields are encoded, so that WPML can decode them before sending for translation.
uk: Щоб усунути проблему, слід повідомити WPML спосіб кодування цих полів, щоб він зміг розкодувати їх перед надсиланням на переклад.

en: To re-enable it, please empty the basket or send it for translation.
uk: Щоб повторно увімкнути, очистіть кошик або надішліть на переклад.

en: To see more items, use the filter and narrow down the search. %s
uk: Щоб отримати більше елементів, використовуйте фільтр і звузьте пошук. %s

en: To send content for translation to %1$s, you need to have an %1$s account.
uk: Щоб надіслати вміст на переклад до %1$s, слід створити обліковий запис %1$s.

en: To send content to translation first make sure "%s" is authenticated or you have at least one translator.
uk: Перш ніж надсилати вміст на переклад, перевірте авторизацію "%s" або наявність принаймні одного перекладача.

en: To send content to translation first make sure you either have %1$s or an %2$s.
uk: Перш ніж надсилати вміст на переклад, переконайтеся в наявності %1$s або %2$s.

en: To stop receiving notifications, log-in to %s and change your preferences.
uk: Щоб надалі не отримувати сповіщення, увійдіть в %s і змініть налаштування.

en: To translate those jobs, go to
uk: Щоб перекласти замовлення, відкрийте

en: Today %1$s had the following %2$s translation updates
uk: Сьогодні в переклад %1$s було внесено такі зміни (%2$s)

en: Total
uk: Всього

en: Translate
uk: Перекласти

en: Translate (this will include the slug in the translation and not create it automatically from the title)
uk: Перекласти (включно з коротким заголовком, а не створювати із заголовка автоматично)

en: Translate Link Targets
uk: Перекласти цільові сторінки посилань

en: Translate selected strings
uk: Перекласти вибрані рядки

en: Translated by
uk: Перекладач:

en: Translated documents options
uk: Параметри перекладених документів

en: Translation
uk: Переклад

en: Translation (incomplete) saved.
uk: Переклад (незавершений) збережено.

en: Translation Basket
uk: Кошик перекладу

en: Translation Dashboard
uk: Панель перекладу

en: Translation Feedback
uk: Відгуки про переклад

en: Translation Jobs
uk: Замовлення на переклад

en: Translation Management
uk: Керування перекладами

en: Translation Management System
uk: Система керування перекладами

en: Translation Managers
uk: Менеджери перекладацьких проектів

en: Translation Memory
uk: Перекладацька пам'ять

en: Translation Notifications
uk: Сповіщення про переклад

en: Translation Proxy error
uk: Помилка проксі-сервера перекладу

en: Translation Roles
uk: Ролі перекладачів

en: Translation Service
uk: Служба перекладів

en: Translation Service will deliver translations automatically using XML-RPC
uk: Служба перекладів буде доставляти переклади автоматично за допомогою XML-RPC

en: Translation Services
uk: Служби перекладу

en: Translation Services Tab
uk: Вкладка «Служби перекладу»

en: Translation Tools
uk: Інструменти перекладу

en: Translation added:
uk: Переклад додано:

en: Translation cancelled.
uk: Переклад скасовано.

en: Translation complete
uk: Переклад завершено

en: Translation has already been synchronized, no need to check its status
uk: Переклад уже синхронізовано, немає потреби перевіряти його стан

en: Translation has been removed by admin
uk: Переклад видалено адміністратором

en: Translation in progress
uk: Переклад виконується

en: Translation is cancelled, no need to check its status
uk: Переклад скасовано, немає потреби перевіряти його стан

en: Translation is complete
uk: Переклад завершено

en: Translation is ready to download, no need to check its status
uk: Переклад готовий до завантаження, немає потреби перевіряти його стан

en: Translation is ready, no need to check its status
uk: Переклад готовий, немає потреби перевіряти його стан

en: Translation jobs for:
uk: Замовлення на переклад:

en: Translation languages
uk: Мови перекладу

en: Translation needs update
uk: Потрібно оновити переклад

en: Translation of job %s has been uploaded and completed.
uk: Переклад замовлення %s завантажено та закінчено.

en: Translation pickup mode
uk: Спосіб отримання перекладів

en: Translation ready to download
uk: Переклад готовий до завантаження

en: Translation saved.
uk: Переклад збережено.

en: Translation status
uk: Стан перекладу

en: Translation to
uk: Переклад

en: Translation updated:
uk: Переклад оновлено:

en: Translation updates for %1$s for %2$s
uk: Зміни в перекладах %1$s за %2$s

en: Translation updates for %1$s until %2$s
uk: Зміни в перекладах %1$s до %2$s

en: Translations
uk: Переклади

en: Translations downloaded
uk: Переклади завантажено

en: Translations may delay because translators did not receive notifications
uk: З перекладами можлива затримка, оскільки перекладачів не було сповіщено

en: Translations queue
uk: Черга на переклад

en: Translator
uk: Перекладач

en: Translator %s has resigned from the translation job "%s" for %s to %s.%sView translation jobs: %s
uk: Перекладач %s відмовився від замовлення "%s" з %s такою мовою: %s.%sПоказати замовлення на переклад: %s

en: Translator assigned
uk: Перекладача призначено

en: Translator has completed translation job for %s
uk: Перекладач закінчив переклад замовлення %s

en: Translator has resigned from job on %s
uk: Перекладач відмовився від замовлення %s

en: Translator has updated translation job for %s
uk: Перекладач оновив переклад такою мовою: %s

en: Translator job canceled for %s
uk: Замовлення на переклад скасовано для %s

en: Translator job updated for %s
uk: Замовлення на переклад оновлено для %s

en: Translator preview
uk: Попередній перегляд перекладача

en: Translators
uk: Перекладачі

en: Translators Tab
uk: Вкладка «Перекладачі»

en: Translators help
uk: Довідка для перекладачів

en: Translators will receive notifications and use the %1$s page to translate the content that you've sent them.
uk: Перекладачі отримають повідомлення і на сторінці %1$s перекладуть надісланий вами вміст.

en: Try again
uk: Повторити спробу

en: Try one of the %s
uk: Спробуйте %s

en: Type
uk: Тип

en: Unable to invalidate this service. Please contact WPML support.
uk: Не вдається анулювати цю службу. Зверніться до технічної підтримки WPML.

en: Undefined
uk: Невизначено

en: Unknown string Package
uk: Невідомий пакет рядків

en: Update credentials
uk: Оновлення облікових даних

en: Updated / Translated
uk: Змінено / Перекладено

en: Upload
uk: Завантажити

en: Use WPML's Advanced Translation Editor
uk: Використовувати Розширений редактор перекладів WPML

en: Use WPML's Classic Translation Editor
uk: Використовувати Класичний редактор перекладів WPML

en: Use WPML's Translation Editor
uk: Використовувати Редактор перекладів WPML

en: Use WPML's Translation Editor to translate:
uk: Використовувати Редактор перекладів WPML, щоб перекладати:

en: Use a different Translation Service
uk: Використовувати іншу службу перекладу

en: Use the %1$s page to select content for translation and send it to the translation service.
uk: Перейдіть на сторінку %1$s, щоб вибрати вміст на переклад і надіслати його в службу перекладу.

en: Use the %1$s page to select content for translation and send it to your translators.
uk: Перейдіть на сторінку %1$s, щоб вибрати вміст на переклад і надіслати його своїм перекладачам.

en: Use the WordPress Editor to translate:
uk: Використовувати редактор WordPress, щоб перекладати:

en: Use this feature when you want to reset your translation process. All your existing translations will remain unchanged. Any translation work that is currently in progress will be stopped.
uk: Використовуйте цю функцію, якщо хочете скинути процес перекладу. Усі ваші існуючі переклади залишаться без змін. Усі переклади, що зараз виконуються, будуть зупинені.

en: User found
uk: Користувача не знайдено

en: User name:
uk: Ім'я користувача:

en: Users of this site
uk: Користувачі цього веб-сайту

[ctx: Verb]
en: Copy
uk: Копіювати

en: View
uk: Переглянути

en: View %s
uk: Переглянути %s

en: View original
uk: Переглянути оригінал

en: View translation jobs
uk: Переглянути замовлення на переклад

en: Visit our documentation to learn more about %1$s.
uk: Перегляньте нашу документацію, щоб дізнатися докладніше про %1$s.

en: Visit our documentation to learn more about using %1$s to learn about translating images, menus, widgets and more.
uk: Перегляньте нашу документацію, щоб дізнатися докладніше про використання %1$s для перекладу зображень, меню, віджетів і багато чого іншого.

en: WPML 3.9 changes the way it works with ICanLocalize. This requires WPML to move to a new interface with ICanLocalize.
uk: WPML 3.9 змінює спосіб роботи з ICanLocalize. Для цього потрібен перехід WPML на новий інтерфейс із ICanLocalize.

en: WPML > Translation Management
uk: WPML> Керування перекладами

en: WPML > Translations
uk: WPML> Переклади

en: WPML Job ID
uk: ID замовлення WPML

en: WPML Minimum Requirements
uk: Мінімальні вимоги до WPML

en: WPML Notification Settings
uk: Налаштування сповіщень WPML

en: WPML Support
uk: Підтримка WPML

en: WPML Translation Jobs Migration
uk: Міграція замовлень на переклад WPML

en: WPML Translation Management is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%s">WPML</a> versions prior 2.0.5.
uk: Керування перекладами WPML увімкнуто, але не задіяно. Модуль не сумісний із версіями <a href="%s">WPML</a> нижче 2.0.5.

en: WPML Translation Management is enabled but not effective. It requires %s in order to work.
uk: Керування перекладами WPML активовано, але не задіяно. Щоб його задіяти, потрібен %s.

en: WPML Translation Management is enabled but not effective. It requires <a href="%s">WPML</a> in order to work.
uk: Керування перекладами WPML увімкнуто, але не задіяно. Для його роботи потрібен плагін <a href="%s">WPML</a>.

en: WPML Translation Management is enabled but not effective. Please finish the installation of WPML first.
uk: Керування перекладами WPML увімкнуто, але не задіяно. Спочатку завершіть встановлення WPML.

en: WPML Translation Management requires the following PHP extensions and settings:
uk: Для роботи Керування перекладами WPML необхідні такі розширення PHP або налаштування:

en: WPML Translation Management will send the email address and name of each manager and assigned translator as well as the content itself to Advanced Translation Editor and to the translation services which are used.
uk: Плагін Translation Management в WPML надішле електронну адресу та ім'я кожного менеджера та призначеного перекладача, а також сам вміст у Розширений редактор перекладів та обраним службам перекладу.

en: WPML Translator Settings
uk: Налаштування перекладачів WPML

en: WPML can read a configuration file that tells it what needs translation in themes and plugins. The file is named wpml-config.xml and it's placed in the root folder of the plugin or theme.
uk: WPML може зчитувати файл налаштувань, який вказує, що потрібно перекласти в темі та плагінах. Цей файл з іменем wpml-config.xml знаходиться в кореневій папці плагіна або теми.

en: WPML can't find the translation service. Please contact WPML Support or your translation service provider.
uk: WPML не може знайти службу перекладу. Зверніться до Служби підтримки WPML або до свого постачальника послуг перекладу.

en: WPML cannot load the list of translation services. This can be a connection problem. Please wait a minute and reload this page.
uk: WPML не може завантажити список служб перекладу. Можливо, виникли проблеми з підключенням. Зачекайте хвилину і перезавантажте цю сторінку.

en: WPML cannot load the list of translation services. This can be a connection problem. Please wait a minute and reload this page.\n If the problem continues, please contact WPML support.
uk: WPML не може завантажити список служб перекладу. Можливо, виникли проблеми з підключенням. Зачекайте хвилину і перезавантажте цю сторінку.\nУ разі, якщо проблема виникне знову, зверніться в службу підтримки WPML.

en: WPML cannot send some of the content to translation
uk: WPML не вдається надіслати частину матеріалів на переклад

en: WPML cannot send these documents to translation because the Advanced Translation Editor is not fully set-up yet.
uk: WPML не може надіслати ці документи на переклад, оскільки Розширений редактор перекладів ще повністю не налаштовано.

en: WPML completed updating the translations history. Next, please visit the %s and click on the button to "Check status and get translations".
uk: WPML завершив оновлення журналу перекладів. Потім перейдіть у %s і клацніть кнопку, щоб "Перевірити стан і отримати переклади".

en: WPML could not send notification emails to the translators, telling them about the new work from you.
uk: WPML не вдалося надіслати електронні листи перекладачам про нове замовлення від вас.

en: WPML created the accounts for your translators and sent them instructions.
uk: WPML створив облікові записи для ваших перекладачів і відіслав їм вказівки.

en: WPML found some remote jobs on your site that must be migrated in order to work with WPML %s. You might not be able to access some of the WPML administration pages until this migration is fully completed.
uk: WPML виявив на вашому веб-сайті віддалені замовлення, яким для роботи з WPML %s необхідна міграція Можливо, деякі сторінки адміністрування WPML будуть недоступні до завершення міграції.

en: WPML needs to update its table of translation jobs, so that your site can continue receiving completed translations. This process will take a few minutes and does not modify content or translations in your site.
uk: WPML необхідно оновити свою таблицю замовлень на переклад, щоб ваш веб-сайт міг надалі отримувати завершені переклади. Цей процес триватиме кілька хвилин, а вміст і переклади на вашому веб-сайті залишаться без змін.

en: WPML needs to update your connection to ICanLocalize, but could not complete the change.
uk: WPML необхідно оновити ваше підключення до ICanLocalize, але він не зміг завершити зміну.

en: WPML offers tight integration with over 70 translation services. You will choose the translation service that you prefer and enjoy a streamlined process for sending jobs and receiving completed translations.
uk: WPML тісно інтегровано з понад 70 службами перекладу. Ви виберете улюблену службу перекладу, і отримаєте налагоджений процес надсилання замовлень та отримання готових перекладів.

en: WPML sent emails to the translators, telling them about the new work from you.
uk: WPML надіслав електронні листи перекладачам про нове замовлення від вас.

en: WPML support
uk: Підтримка WPML

en: WPML updated your connection to ICanLocalize. You can continue sending content to translation.
uk: WPML оновив ваше підключення до ICanLocalize. Ви можете й далі надсилати вміст на переклад.

en: WPML will no longer synchronize this %s with the original content.
uk: WPML надалі не буде синхронізувати %s із вмістом оригіналу.

en: WPML's Advanced Translation Editor
uk: Розширений редактор перекладів WPML

en: WPML's Advanced Translation Editor is enabled, but not all your translators can use it.
uk: Розширений редактор перекладу WPML увімкнуто, але не всі ваші перекладачі можуть ним користуватися.

en: WPML's Classic Translation Editor
uk: Класичний редактор перекладів WPML

en: WPML's Translation Management
uk: Керування перекладами WPML

en: WPML->Settings->Translation notifications
uk: WPML->Налаштування->Сповіщення про переклад

en: WPML->Translation Jobs
uk: WPML->Замовлення на переклад

en: WPML->Translation Management->Translation Tools
uk: WPML->Керування перекладами->Інструменти перекладу

en: WPML->Translation Queue
uk: WPML->Черга перекладів

en: WPML’s Translation Editor makes it easy for your own translators to translate content in your site. You can create accounts for new translators or use existing WordPress users as your translators.
uk: Редактор перекладів WPML спрощує вашим власним перекладачам переклад вмісту. Ви можете створювати облікові записи для нових перекладачів або використовувати як перекладачів наявних користувачів WordPress.

en: Waiting for translator
uk: Очікується перекладач

en: Waiting for translator / In progress
uk: Очікування перекладача / Виконується

en: Want to improve the quality of your site’s translation?
uk: Хочете підвищити якість перекладу свого веб-сайту?

en: Want to translate everything automatically?
uk: Хочете перекласти все автоматично?

en: We detected a possible issue blocking the word count process. Please verify the following settings:
uk: Ми виявили можливу проблему, яка запобігає підрахунку кількості слів. Перевірте ці налаштування:

en: What translation tool do you want to use?
uk: Укажіть бажаний інструмент перекладу.

en: When duplicating content, please first duplicate parent pages to maintain the site's hierarchy.
uk: Під час копіювання вмісту спочатку скопіюйте батьківські сторінки, щоб не порушити ієрархію веб-сайту.

en: Who will translate this site?
uk: Хто буде перекладачем цього веб-сайту?

en: Word count estimate:
uk: Приблизна кількість слів:

en: Word count for the entire site
uk: Загальна кількість слів на веб-сайті

en: WordPress role:
uk: Роль WordPress:

en: Words
uk: За кількістю слів

en: Words to translate
uk: Кількість слів на переклад

en: Working with Translation Managers
uk: Робота з Менеджерами перекладацьких проектів

en: Working...
uk: Опрацювання...

en: XLIFF file downloaded
uk: XLIFF-файл завантажено

en: XLIFF file options
uk: Параметри XLIFF-файлу

en: XLIFF translation
uk: Переклад XLIFF

en: XLIFF version
uk: Версія XLIFF

en: You are about to delete selected items from the basket. Are you sure you want to do that?
uk: З кошика буде видалено вибрані елементи. Продовжити?

en: You are downloading %d jobs
uk: Завантаження %d замовлень

en: You are not allowed to perform this action.
uk: Вам не дозволено цю дію.

en: You are not allowed to run this action.
uk: Вам відмовлено в дозволі на цю дію

en: You are now the Translation Manager for %s - action needed
uk: Тепер ви – Менеджер перекладацьких проектів %s – потрібно виконати дії

en: You are receiving this email because you have a translator \n\t\t\taccount in %1$s. To stop receiving notifications, \n\t\t\tlog-in to %2$s and unselect "Send me a notification email \n\t\t\twhen there is something new to translate". Please note that \n\t\t\tthis will take you out of the translators pool.
uk: Цей лист надіслано вам, оскільки у вас є обліковий запис перекладача \n\t\t\tв %1$s. Щоб більше не отримувати сповіщень, увійдіть в %2$s і зніміть \n\t\t\tвиділення з "Надсилати мені електронне сповіщення, коли з'являються \n\t\t\tзамовлення на переклад". Зверніть увагу, що вас буде вилучено \n\t\t\tз пулу перекладачів.

en: You are the Translation Manager for %s. This role lets you manage everything related to translation for this site.
uk: Ви – менеджер перекладацьких проектів %s. Ця роль дає змогу керувати всім, пов'язаним із перекладом для цього веб-сайту.

en: You are trying to import an empty archive.
uk: Ви намагаєтесь імпортувати порожній архів.

en: You are trying to import an empty file.
uk: Ви намагаєтесь імпортувати порожній файл.

en: You are trying to import an incompatible Archive.
uk: Ви намагаєтесь імпортувати несумісний архів.

en: You can always follow the progress of translation in the %s. For a more detailed view and to cancel jobs, visit the %s list.
uk: Перебіг перекладу можна завжди відстежувати в %s. Для докладнішого подання і скасування замовлень перейдіть до списку %s.

en: You can check the status of these jobs in %s.
uk: Стан цих замовлень можна перевірити в %s.

en: You can continue the Translation Management configuration later by going to WPML -> Settings -> How to translate posts and pages.
uk: Налаштувати Керування перекладами можна пізніше в WPML -> Налаштування -> Спосіб перекладу публікацій і сторінок.

en: You can control email notifications to translators and yourself in %s.
uk: Електронними повідомленнями для перекладачів і для себе можна керувати в %s.

en: You can find API token at %s site
uk: API-ключ знаходиться на веб-сайті %s

en: You can find this at %s site
uk: Це можна знайти на веб-сайті %s

en: You can translate to and from all languages
uk: Ви можете перекладати всіма мовами

en: You can view your other translation jobs here: %s
uk: Інші замовлення на переклад можна переглянути тут: %s

en: You can't do that!
uk: У вас немає дозволів!

en: You can't edit this translation, because this translation to %s is already in progress.
uk: Цей переклад неможливо редагувати, оскільки цей переклад %s мовою вже виконується.

en: You cannot add posts in this language to the basket since it already contains posts or strings of another source language!\n\t\t\t\t\t\tEither submit the current basket and then add the post or delete the posts of differing language in the current basket
uk: Додати рядки цією мовою в кошик не можна, оскільки він уже містить усі публікації або рядки іншої вихідної мови!\n\t\t\t\t\t\tАбо надішліть поточний кошик і потім додайте публікацію, або видаліть публікації іншою мовою в поточному кошику

en: You cannot add strings  in this language to the basket since it already contains posts or strings of another source language!\n\t\t\t\t\t\tEither submit the current basket and then add the post or delete the posts of differing language in the current basket
uk: Додати рядки цією мовою в кошик не можна, оскільки він уже містить усі публікації або рядки іншої вихідної мови!\n\t\t\t\t\t\tАбо надішліть поточний кошик і потім додайте публікацію, або видаліть публікації іншою мовою в поточному кошику

en: You cannot add strings in this language to the basket since it already contains posts or strings of another source language! Either submit the current basket or delete the posts of differing language in the current basket
uk: Не можна додати рядки цією мовою до кошика, оскільки він уже містить публікації або рядки іншої вихідної мови! Або надішліть поточний кошик, або видаліть публікації іншою мовою в поточному кошику

en: You cannot download the XLIFF file because TS_NAME has canceled the job
uk: XLIFF-файл неможливо завантажити, оскільки TS_NAME скасував(-ла) замовлення

en: You cannot download the translation as it has not been completed
uk: Переклад неможливо завантажити, оскільки він не готовий

en: You cannot download the translation for a local job
uk: Неможливо завантажити переклад локального замовлення

en: You cannot download this job because TS_NAME has canceled it
uk: Замовлення неможливо завантажити, оскільки TS_NAME скасував(-ла) його

en: You don't have the rights to translate from %1$s to %2$s
uk: У вас немає прав на переклад із %1$s такою мовою: %2$s

en: You have already downloaded this job
uk: Ви вже завантажили це замовлення

en: You have attempted to submit data in a not legit way.
uk: Ви спробували надіслати дані неприпустимим способом.

en: You have been assigned to new translation job(s):
uk: Вас призначено перекладачем нового(их) замовлення(ень):

en: You have been removed from the translation job "%s" for %s to %s.
uk: Вас усунуто від перекладу замовлення "%s" з %s такою мовою: %s.

en: You have selected a translation service which requires translators.
uk: Ви вибрали службу перекладу, якій потрібні перекладачі.

en: You have sent documents to translation. WPML can send notification emails to assigned translators, but translators for some languages have selected not to receive this notification.
uk: Ви надіслали документи на переклад. WPML може надсилати електронні сповіщення призначеним перекладачам, але перекладачі деякими мовами вирішили не отримувати це сповіщення.

en: You have two ways to copy content from the original language:
uk: Вміст з мови оригіналу можна скопіювати двома способами:

en: You have unsaved changes!
uk: У вас є незбережені зміни!

en: You have unsaved work. Are you sure you want to close without saving?
uk: У вас є незбережена робота. Справді закрити без збереження?

en: You selected a translation service to translate your content. You need to:
uk: Ви вибрали службу перекладу, щоб перекласти свій вміст. Подальші дії:

en: You selected both users of this site and a professional translation service. You need to:
uk: Ви вибрали як користувачів цього веб-сайту, так і професійну службу перекладу. Подальші дії:

en: You selected users of this site to be your translators. You need to:
uk: Ви вибрали своїми перекладачами користувачів цього веб-сайту. Подальші дії:

en: You should contact your %1$s and ask them to enable the notification emails which will allow them to see when there is new work waiting for them. To enable notifications, translators need to log-in to this site, go to their user profile page and change the related option in the WPML language settings section.
uk: Вам слід звернутися до свого %1$s і попросити увімкнути електронні сповіщення, що дасть змогу бачити нові замовлення, що очікують на переклад. Щоб увімкнути сповіщення, перекладачам необхідно увійти на цей сайт, перейти на свою сторінку профілю користувача і змінити відповідний параметр у розділі мовних налаштувань WPML.

en: You should use <a href="%s">Translation management dashboard</a> to send the original document to translation.
uk: Використовуйте <a href="%s">Консоль керування перекладами</a>, щоб надсилати оригінал на переклад.

en: You will be the only translator for this site and will be able to translate any page or post. Use the %1$s or a %2$s icon found on the post listing pages in the admin or in the %3$s box when editing content.
uk: Ви будете єдиним перекладачем цього веб-сайту і зможете перекласти будь-яку його сторінку чи публікацію. Клацніть піктограму %1$s або %2$s на сторінках списків публікацій на екрані адміністрування або у вікні %3$s під час редагування вмісту.

en: You will be the sole translator for this site. You will be able to translate any document between any language pair. If you want to do some of the translations and allow others to translate as well, select the "Users of this site" option instead.
uk: Ви будете єдиним перекладачем цього веб-сайту. Ви зможете перекласти будь-який документ у будь-якій мовній парі. Якщо ви хочете виконати деякі переклади і дозволити іншим також перекладати, тоді виберіть параметр "Користувачі цього веб-сайту".

en: You will choose a user of this site and delegate the setup of translators to him/her. Choose this option when you are building a website for a client, who will set up translator users or choose a translation service.
uk: Ви виберете користувача цього веб-сайту і передасте повноваження для призначення перекладачів. Виберіть цей варіант, якщо створюєте веб-сайт для клієнта, який призначить користувачів-перекладачів або вибере службу перекладу.

en: You will choose users of this WordPress site as the translators. You can also choose yourself. This allows you to set up a team of translators working in different language pairs.
uk: Ви виберете користувачів цього веб-сайту на базі WordPress перекладачами. Також можна вибрати себе самого. Ви зможете створити групу перекладачів, які працюють у різних мовних парах.

en: You're all set. The user that you've selected as the site's Translation Manager will choose who translates, add translator users and send content for translation.
uk: Усе готово. Користувач, обраний вами менеджером перекладацьких проектів веб-сайту, вибере тих, хто буде виконувати переклад, додасть користувачів-перекладачів і надішле вміст на переклад.

en: You've resigned from this job.
uk: Ви відмовилися від цього замовлення.

en: You've sent the content for translation to %1$s. Currently, we are processing it and delivering to %1$s.
uk: Ви надіслали вміст на переклад у %1$s. Зараз ми обробляємо його та надсилаємо в %1$s.

en: You've sent the content for translation to %s. Please continue to their site, to make sure that the translation starts.
uk: Ви надіслали вміст на переклад для %s. Перейдіть на веб-сайт, щоб переконатися, що роботу розпочато.

en: Your deadline
uk: Ваш крайній термін

en: Your site is currently configured to use only %s as its professional translation service.
uk: %s – єдина служба професійного перекладу, яка зараз використовується на вашому веб-сайті.

en: Your site should be publicly accessible or the server should have access to the site.
uk: Ваш веб-сайт має бути загальнодоступним або ж у сервера має бути доступ до веб-сайту.

en: Your site was successfully disconnected from %1$s. Go to the translators tab to connect a new %1$s account or use a different translation service.
uk: Ваш веб-сайт успішно відключено від %1$s. Перейдіть у вкладку «Перекладачі», щоб підключити новий обліковий запис %1$s або скористатися іншою службою перекладу.

en: Your translation service
uk: Ваша служба перекладу

en: Your translators
uk: Власні перекладачі

en: Your translators should log-in to their accounts in this site and go to %sWPML->Translations%s. There, they will see the jobs that are waiting for them.
uk: Вашим перекладачам потрібно ввійти в свої облікові записи на цьому веб-сайті й перейти в %sWPML->Переклади%s. Тут відображатимуться замовлення, що очікують їх.

en: Your translators will receive notifications and use the %1$s page to translate the content that you've sent them.
uk: Ваші перекладачі отримають повідомлення і на сторінці %1$s перекладуть надісланий вами вміст.

en: account status
uk: стан облікового запису

en: active and authenticated translation service
uk: активна й авторизована служба перекладу

en: and
uk: та

en: at least one translator
uk: принаймні один перекладач

en: automatically added %s
uk: автоматично додано %s

en: copy and overwrite all fields
uk: скопіювати та перезаписати всі поля

en: copy to empty fields only
uk: скопіювати тільки в порожні поля

en: deadline: %1$s, late by %2$d days
uk: крайній термін: %1$s, прострочено на %2$d дн.

en: documentation
uk: документація

en: from
uk: з

en: how to translate different parts of the site.
uk: як перекладати різні частини веб-сайту.

en: immediately
uk: негайно

en: in
uk: такою мовою:

en: in %s document(s)
uk: у %s документах

en: jobs fixed
uk: замовлення виправлено

en: jobs migrated
uk: перенесені замовлення

en: needs update
uk: потрібно оновити

en: never
uk: ніколи

en: none of your translation jobs have been completed
uk: жодне з ваших замовлень на переклад не готове

en: of
uk: із

en: once a day
uk: раз на день

en: once a week
uk: раз на тиждень

en: or
uk: або

en: parent
uk: батьківський

en: pencil
uk: олівець

en: plus
uk: плюс

en: sent between
uk: надіслані в період

en: show fields
uk: показати поля

en: sort by
uk: сортувати за

en: start translating
uk: розпочати переклад

en: successfully using translation services
uk: успішне використання служб перекладу

en: then sort by
uk: тоді сортувати за

en: to
uk: на

en: translated by
uk: перекладач

en: translated to
uk: перекладено такою мовою:

en: translation services that are integrated with WPML
uk: служби перекладу, інтегровані в WPML

en: try a translation service
uk: скористатися іншою службою перекладу

en: with
uk: з

en: with deadline between
uk: з крайнім терміном у період
